13:49
Comentarii Adauga Comentariu

_ Rosie Huntington-Whiteley se îmburcă la fiica Isabella în timp ce împărtășește poze rare pe rețelele sociale

_ Rosie Huntington-Whiteley se îmburcă la fiica Isabella în timp ce împărtășește fotografii rare pe rețelele de socializare

Ea este o mamă devotată a fiului Jack, în vârstă de cinci ani, și a fiicei Isabella, în vârstă de 21 de luni.

Și Rosie Huntington-Whiteley i-a aruncat o privire rară. viața de familie, în timp ce ea a împărtășit joi imagini prețioase cu copiii ei adorabili pe rețelele de socializare.

Modelul, în vârstă de 35 de ani, s-a îmbucat la fiica ei care chicotea în timp ce pozau pentru un selfie distractiv cu oglindă în casa lor din Londra. 

O altă fotografie pe Instagram l-a văzut pe micuțul Jack ținând o umbrelă în timp ce se bălăcea în aer liber în timpul unei zile ploioase în capitală.

Rosie îi crește pe Jack și Isabella împreună cu logodnicul ei, actorul Jason Statham, 55 de ani .

Cuplul este împreună din 2010 și s-a logodit în 2016, , dar au spus anterior că nu se grăbesc să meargă pe culoar până când copiii lor devin mai mari. 

Recunoscând că căsătoria nu este „o prioritate imensă”, a spus Rosie pentru ET în 2018. : „Așteptăm cu nerăbdare momentul respectiv. De asemenea, nu este o mare prioritate pentru noi; suntem atât de fericiți. 

„Cred că va fi distractiv să o faci când copilul [Jack] va crește puțin și va putea fi implicat în nuntă.” 

Rosie a descris anterior „schimbarea de identitate” pe care a experimentat-o ​​după ce a devenit mama, care s-a simțit ca „doliu pentru pierderea [ei] vechii vieți”.

Vorbind într-un interviu cu PORTER revista de anul trecut, ea a explicat: „Pentru o perioadă, după ce am avut primul meu fiu, a existat o schimbare reală de identitate și un fel de doliu pentru pierderea vechiului tău. viața și cine ești tu.’

Extindendu-și tranziția de la model la mamă, Rosie a adăugat: „Îmi amintesc că am simțit că covorul a fost scos de sub mine. 

„Am avut toți acești ani în care am fost cu adevărat independentă, am putut să vin și să plec așa cum mi-am dorit, am fost liber profesionist până la o anumită măsură, am avut dreptate și apoi, dintr-o dată, am avut [ceva] care m-a ancorat cu adevărat în viața de acasă .’ 

Rosie a explicat că în cele din urmă a „îmbrățișat” noul ei rol și a învățat să nu atașeze atât de mult din identitatea ei felului în care arăta.

Ea a spus: „Dacă tu Sunt cineva care, ca mine, a atașat multă identitate fizicității mele și felului în care aceasta Am simțit și m-am uitat, într-adevăr mi-a luat mult timp să mă întorc.

„Dar cred că odată ce am intrat în rol, l-am îmbrățișat, totul s-a relaxat puțin. Am început să simt acest nou sentiment al vieții.

„Și acum, la treizeci de ani, încrederea mea este mult [mai mare], iar capacitatea mea de a lua decizii și de a nu mă ghici este mai puternică. Simt cu adevărat că viața mea este mult mai bine rotunjită.'


(Fluierul)


Linkul direct catre Petitie

CEREM NATIONALIZAREA TUTUROR RESURSELOR NATURALE ALE ROMANIEI ! - Initiativa Legislativa care are nevoie de 500.000 de semnaturi - Semneaza si tu !

Comentarii:


Adauga Comentariu



Citiți și cele mai căutate articole de pe Fluierul:

_ Ce să știți despre marele cutremur care a lovit Turcia și Siria

_ Modul brutal în care Pamela Anderson s-a despărțit de legenda surfingului Kelly Slater

_ Oamenii de știință găsesc noi indicatori ai dezghețului permafrostului din Alaska

_ Comediantul Dave Chappelle sărbătorește câștigul Grammy la Coogee Beach, Sydney

_ Gillian Anderson „o va interpreta pe Emily Maitlis în adaptarea Netflix a interviului prințului Andrew”

_ Producătorii de energie eoliană suferă pierderi uriașe, doresc să renunțe la un proiect major

_ Arabia Saudită surprinde piețele prin creșterea prețurilor petrolului în Asia

_ McDonald's lansează o ediție limitată pentru Ziua Îndrăgostiților, cutie McNugget de 10 piese

_ Un puternic cutremur cu magnitudinea 7,8 a ucis mii de oameni �n Turcia și Siria � replici �ca Armaghedonul�

_ RUPTĂ: Abe Hamadeh depune un răspuns �n mișcare pentru un nou proces � DEPOSARE INCLUSĂ

_ Yellowstone s-ar putea încheia la sfârșitul acestui sezon

_ Fostul star de la Newcastle, Christian Atsu, a fost salvat din dărâmăturile unei clădiri după cutremurul din Turcia

_Gold FM Romania - 06 Feb 2023 18:08:24

_ �Poate exista abateri etice și, �n unele cazuri, legale din partea fiecărui membru al Consiliului Județean de Supraveghere LA din 2018� � Expert �n corupție

_ Stânga israeliană STRIMĂ, solicită război civil, luptă pe străzi, uciderea lui Netanyahu

_Marius Tucă Show - 06 Feb 2023 20:38:39

_Gold FM Romania - 06 Feb 2023 17:39:24

_ Balonul spion al Chinei Biden i se permite să traverseze explozivi transportați din SUA pentru a se autodetona

_ FĂ CUNOAȘTE NOUL DR. MOARTE: Un medic de extremă st�ngă din Portland transformă Oregonul �n primul stat de TURISM DE DEATH din America

_ Judecătorul federal stabilește că interzicerea armelor pentru consumatorii de marijuana este neconstituțională

_ RUPTĂ: John Paul Mac Isaac cere o anchetă asupra lui Hunter Biden pentru că a susținut săptăm�na trecută că laptopul i-a fost �furat� (scrisori incluse)

_ Starul mexican Netflix a fost condamnat la cinci ani de închisoare din cauza uciderii din 2019 a unui bărbat din Miami

_ Venus Williams șochează fanii, incluzându-l pe australianul Bernard Tomic, unul dintre jucătorii ei preferați

_ Identitate plină de farmec pentru cursele de ogari, Adele Hobby, suspendată după o luptă pe pistă la Mandurah

_ Pudra de talc a provocat cancerul care a ucis-o pe Maureen? Văduvul ei este în grup împotriva manufacturii

_ Consolidarea globală Gold-Miner se accelerează: Newmont licitează pentru Newcrest

_ Man City: Unde de-a lungul liniei se vor arunca o privire lungă și dură la ei înșiși, scrie Ian Herbert

_ Urmăriți: Rand Paul îl critică pe Biden pentru „foarte foarte slab” pentru „dithering for days” din cauza balonului chinezesc

_ Adani Group reduce cheltuielile de investiții, fondatorii plătesc în avans împrumuturile, vânzarea de obligațiuni este suspendată pentru a restabili încrederea

_ Rosie Huntington-Whiteley își afișează silueta incredibilă într-un set de lenjerie din dantelă roz

_ Kerry Katona și Martin Kemp „înscriu-te la The Really, Really Rude Puppet Show”

_ Profesorii din New York vorbesc despre ipocrizia concedierii profesorilor pentru că au refuzat mandatul �n timp ce au permis mii de ilegali nevaccinați să intre �n școli

_ CBS �mpărtășește un tweet �nfiorător �n cadrul programului satanic de la Grammy � Răspunsurile sunt ceea ce te-ai aștepta

_ Biden a fost batjocorit pentru că și-a postat note despre starea Uniunii

_ Soțul înstrăinat al Erika Jayne, Tom Girardi, la ședința de judecată din LA pentru un caz de delapidare

_4 Media Info - 06 Feb 2023 19:59:23

_Gold FM Romania - 06 Feb 2023 15:12:26

_ Liderul �neo-nazist� din Florida, o femeie din Maryland, arestată după ce i-a spus unui informator FBI despre un complot motivat rasial de a ataca rețeaua electrică din Baltimore

_ Exclusiv: 6 ianuarie, inculpatul Jon Mellis scurge imagini din interiorul DC Gulag către un expert de la Gateway � Prizonierii sunt forțați să bea apă murdară maro (VIDEO)

_ Recapitulare cutremurele din Turcia și Siria: ultimele știri, videoclipuri și bilanțul morților

_ Alertă de sănătate pentru nivelurile ridicate de zahăr ascunse în preparatele vegane

_ Ben Stiller se pregătește să joace TRIPLETS în Three Identical Strangers

_ Legenda lui Real Madrid, Raul, „refuză șansa de a-l înlocui pe Jesse Marsch la Leeds United”

_ Cutremur în Turcia și Siria astăzi LIVE: Ultimele știri, videoclipuri și bilanțul morților

_ Salvatorii luptă în regiunile din sudul Turciei și nordul Siriei, încercând să salveze cât mai multe vieți

_ Jimmy Bartel și iubita lui însărcinată Amelia Shepperd ridică mâncare nedorită de la supermarket

_ Kylie Jenner prezintă o piele strălucitoare într-un videoclip selfie... după ce a împărtășit fotografii uimitoare de pauză în bikini

_ Coechipierul lui Cristiano Ronaldo la Al-Nassr, Luis Gustavo, recunoaște că prezența lui a făcut lucrurile „dificile”

_ Margaret Qualley prezintă o expoziție confortabilă cu logodnicul ei Jack Antonoff la premiile Grammy

_ „Joe Biden este un trădător. El este un trădător... Acesta este un moment Sputnik!” – Steve Bannon INTEGNE pe regimul lui Biden după umilirea cu balonul spion (VIDEO)

_Marius Tucă Show - 06 Feb 2023 20:43:10

_4 Media Info - 06 Feb 2023 18:28:17

_Marius Tucă Show - 06 Feb 2023 20:17:22

_Marius Tucă Show - 06 Feb 2023 20:25:18

_ RUPTĂ: Generalul Mattis spune că �NU știa despre balonul PCC� care a zburat peste noi �n timpul supravegherii sale �n calitate de secretar al Apărării sub Trump � O ALĂ MINCIUNĂ EXPUNĂ! (VIDEO)

_ Bacteriile eructatoare: identificarea microbilor arctici care produc gaze cu efect de seră

_ Melanie Griffith, 65 de ani, arată tânără într-un ansamblu complet negru după ce a luat masa

_ Alunecările de teren au ucis cel puțin 15 persoane în sudul Peru

_ Misiune de recuperare navală în curs de desfășurare pentru a găsi resturile de baloane de spionaj chinezești

_ Teatrul este distrus de personalul de intimitate când regizorii ar putea face aceeași treabă, spune Ian McKellen


Pag.1 Pag.2 Pag.3 Pag.4 Pag.5 Pag.6 Pag.7
Pag.8 Pag.9 Pag.10 Pag.11 Pag.12 Pag.13 Pag.14 Pag.15
Pag.16

Nr. de articole la aceasta sectiune: 956, afisate in 16 pagini.



ieri 11:50 _ Liderul de g